Pastāstiet nedaudz par sevi – no kurienes Jūs esat? Kā Jūs sevi raksturotu ?

Dzīvoju Liepājā visu savu patstāvīgo dzīvi. Te ir viss, ko man vajag- ģimene, darbs, daba, draugi, kultūra un māksla. Esmu aktīva un aizrautīga. Vienmēr gatava jauniem izaicinājumiem un piedzīvojumiem.

Kāds ir Jūsu izglītības ceļš?

Vienā vārdā sakot- sarežģīts. Jaunībā gribēju būt skolotāja, bet nebija laika studēt. Jau vēlāk RTU nepilna laika studijās ieguvu pirmo akadēmisko bakalauru vadībzinībās, paralēli arī absolvēju RTU Humanitāro institūtu, iegūstot sertifikātu un tiesības strādāt skolā, pēc tam jau profesionālais bakalaurs un maģistra grāds. Paralēli akadēmiskai izglītībai, patīk apgūt jaunas zināšanas, piemēram esmu sertificēta make-up speciāliste, diplomēts namu pārzinis, vadu auto. Pēdējā gada laikā tālmācībā apguvu dārzkopības pamatus un daudz esmu mācījusies darbā ar MS Teams un Zoom.

Kāda ir Jūsu darba pieredze?

Lielu savas dzīves daļu esmu pavadījusi Liepājas Universitātē, bet paralēli vienmēr arī stundas un lekcijas Liepājas MZTK (tagadējais Liepājas Valsts tehnikums), RTU, kādos projektos vai kursos.

Kā Jūs nonācāt Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas studiju un zinātnes centrā?

Pēc aiziešanas no LiepU, mani šeit uzaicināja direktors Mārcis Priedītis. Tā kā pati esmu absolvējusi šo filiāli, tad ar lielu prieku piekritu.

Vai attālinātās mācības Jūs uzskatāt par mācību procesa priekšrocību vai trūkumu, un kāpēc?

Priekšrocība, jo var vairāk un labāk plānot savu laiku, bet pietrūkst … acis. Gribas redzēt sev pretī studentu acis, ne vienmēr visi ieslēdz kameras un ne vienmēr kamerā redzi emocijas, jautājumu, vēlmi izteikties.

Tehniskās zinātnēs noteikti nepieciešami praktiskie  un laboratorijas darbi, tur noteikti ir savādāk.

Kam Jums dodat priekšroku – mācīt vai mācīties?

Abiem. Vienmēr esmu darījusi abus. Mācos pati un palīdzu mācīties citiem.

Kādi ir Jūsu hobiji?

Tie man ir daudz- patīk lasīt, ceļot, garas pastaigas ar aktīvo haskijpuiku, siltajā gada laikā braukt ar velosipēdu, meklēt slēpņus, sēņot, dziedāt, dobes pilsētā un lauku īpašums. Esmu divu ansambļu dalībniece, asins donors, mājas apsaimniekotāja un kas tik vēl ne J

Ko Jums ir iemācījuši tieši studenti?

No studentiem var mācīties ļoti daudz- mūsdienīgu skatījumu uz procesiem, tehniskās zināšanas, reizēm apbrīnoju studentu motivāciju un sparu. Nepilna laika studenti nāk arī ar lielu dzīves un darba pieredzi, kura ir ļoti noderīga, sasaistot teoriju ar praksi.

Jūsuprāt, pasniedzējs ir profesija vai dzīvesveids?

Es teiktu, ka man tas ir viens no hobijiem. Man vajag satikt jaunus cilvēkus, sasmelties no tiem enerģiju, svarīgas ir diskusijas un viedokļu apmaiņa. Es nekad neesmu bijusi tikai pedagogs, bet nekad neesmu iztikusi arī bez tā. Pasniegšana ir manas dzīves paralēle mūža garumā.

Ko Jūs vēlaties novēlēt sev un citiem šajā sarežģītajā laikā?

Optimismu, kritisku domāšanu, neļaušanos masu viedoklim un labu veselību!