Pastāstiet nedaudz par sevi – no kurienes Jūs esat? Kā Jūs sevi raksturotu ?

Šobrīd studēju RTU Liepājas studiju un zinātnes centra 4. LICU uzņēmējdarbības un vadības kursā. Esmu dzimis Aizputē, lai gan lielāko daļu savas dzīves esmu nodzīvojis tieši Liepājā. Par sevi varu teikt to, ka dzīve man ir virzījusies nestandarta ritējumā. Pateicoties tam mana dzīve ir bijusi un turpina būt ļoti interesanta. Īpašība, kas mani raksturo kā cilvēku ir ziņkārība – tiesa ne vienmēr ar pozitīvu kanotāciju, bet gribu domāt, ka lielākoties tomēr pozitīvu.

Vai savulaik bija viegli izdarīt izvēli, ko studēt?

Studijas augstākajai izglītībai man ne vienmēr ir likušās svarīgas un pašsaprotamas. Bija laiks, kad kategoriski noliedzu tās būtiskumu. Biju pārliecināts, ka tā man neko nesniegs un pilnīgi nekādas durvis neatvērs. Bet te laikam jāatzīst, ka tas vienkārši ir bijis mans ego, kas savulaik mani ir atturējis no progresa un nav gribējis ļaut augt. Esmu priecīgs, ka tomēr esmu ticis pāri tam slieksnim un nu jau ne tikai studēju, bet praktiski esmu finiša taisnē, lai iegūtu bakalaura grādu.

Kādēļ Jūs izvēlējāties studēt tieši Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas studiju un zinātnes centrā?

Vidējo izglītību savulaik ieguvu RTU Liepājas filiāles profesionālajā vidusskolā. Tādēļ arī RTU vienmēr ir bijis tuvāks par citām augstākās izglītības iestādēm. Te gan arī gribu teikt, ka Latvijā RTU ir viena no augstāk vērtētajām izglītības iestādēm, ko apstiprina arī studējošo skaits. Tas protams arī bija faktors izglītības iestādes izvēles procesā.

Kurš studiju kurss ir Jūsu sirdij tuvākais?

Ekonomika un sociālās zinātnes. Man patīk cilvēki un patīk saprast, kas satur mūs kopā šajā sabiedrībā. (Ekonomika)

Vai Jūs saskatāt savu nākotni nozarē, kurā šobrīd studējat?

Noteikti! Uzņēmējs ir un būs vienmēr pieprasīts. Mūsu sabiedrībā jābūt cilvēkiem, kas gatavi uzņemties risku un ļaut citiem pievienoties, lai kopīgiem spēkiem mēs visi veidotu labāku nākotni.

Ja Jums tiktu piedāvāta Erasmus+ prakse, vai Jūs tai piekristu, un kāpēc? Uz kuru valsti Jūs vislabprātāk dotos Erasmus+ praksē?

Viennozīmīgi! Tiesa gan nebūtu spējīgs to apvienot ar savu profesionālo karjeru. Valsts uz kuru es gribētu doties apmaiņā būtu Japāna. Man vienmēr ir patikusi Japānas kultūra un tādēļ vienmēr esmu gribējis doties turp smelties iedvesmas.

Vai attālinātās mācības Jūs uzskatāt par mācību procesa priekšrocību vai trūkumu, un kāpēc?

Šajā ziņā esmu vecmodīgs un teikšu, ka attālinātajā studiju procesā ir vairāk trūkumu kā priekšrocību, par cik cilvēks tomēr ir sociāla būtne. Tiek zaudēta liela daļa informācijas apmaiņas procesa, kas ir nepieciešams labākai mācību videi.

Vai Jūs saviem draugiem/paziņām ieteiktu studēt RTU LSZC, un kādēļ?

Es noteikti ieteiktu RTU LSZC. Zinu, ka ir savādākas pieejas un izaicinājumi citās augstākās izglītības iestādēs. Man RTU Liepājā tomēr starp visām izglītības iestādēm, kuras esmu apzinājis uzrunā visvairāk.

Kāda ir lielākā dzīves atziņa, ko Jums sniegušas studijas RTU LSZC?

Mācības ir vajadzīgas. Lai gan atsevišķos brīžos mācības neļauj mierīgi gulēt. Tās sniegtie izaicinājumi ļauj studentam izaugt un progresēt kā cilvēkam!

Ko Jūs ieteiktu/vēlētos novēlēt citiem RTU LSZC studentiem?

Mācieties un iepazīstiet savus līdzstudentus, kā arī pasniedzējus. Atbalstāt viens otru, kad vien iespējams un tas nesīs augļus.

Ko Jūs vēlaties novēlēt sev un citiem šajā sarežģītajā laikā?

Nenokārt galvu. Vajag meklēt iemeslus kāpēc kaut ko izdarīt nevis nedarīt. Lai mums visiem viss izdodas!