Pastāstiet nedaudz par sevi – no kurienes Jūs esat? Kā Jūs sevi raksturotu ?

Mani sauc Deniss un esmu liepājnieks. Sevi uzskatu par ļoti aktīvu cilvēku, tādēļ brīvajā laikā ļoti patīk nodarboties ar daiļslidošanu.

 Vai savulaik bija viegli izdarīt izvēli, ko studēt?

Man bija ļoti grūti izdarīt izvēli, kur un ko studēt, tomēr zināju, ka noteikti vēlos studēt. Sākumā domāju, ka vēlos doties uz Rīgu, lai izaicinātu sevi un realizētu savas idejas, tomēr pēc direktora Mārča Priedīša viesošanās Liepājas 12. vidusskolā, kuras laikā viņš informēja mūs par RTU LSZC iespējām, es nolēmu, ka tieši šī universitāte un tieši “datorsistēmas” būs īstā studiju programma, ko man apgūt.

 Vai Jūs saskatāt savu nākotni nozarē, kurā šobrīd studējat?

Sākot studēt, man nebija pārliecības par to, ka kādreiz strādāšu savā profesijā, tomēr tagad esmu sapratis, ka šī joma man patīk un es saskatu savu nākotni šajā jomā. Studiju gadi noteikti nav lieki pavadīti, jo esmu ieguvis daudz zināšanu un redzu sevi programmu izstrādāšanas vai testēšanas jomā.

 Ja Jums tiktu piedāvāta Erasmus+ prakse, vai Jūs tai piekristu, un kāpēc?

Iespējams, ka es pat piekristu šādai praksei, jo, protams, tādā veidā var gūt milzīgu pieredzi, pamainīt savu viedokli un skatījumu uz savu profesiju un redzēt citu valstu ieviestās inovācijas, kā arī vienkārši apskatīt jaunas valstis.

 Vai attālinātās mācības Jūs uzskatāt par mācību procesa priekšrocību vai trūkumu, un kāpēc?

Es attālinātās mācības uzskatu par studiju procesa priekšrocību, jo tādejādi studenti var iemācīties labāk plānot savu laiku, uztrenēt disciplīnu un motivāciju, kā arī izstrādāt paši savu dienas režīmu.

Šī brīža situācija mums ikvienam liek pārbaudīt savas iespēju un izturības robežas un mēs visi noteikti kļūstam gudrāki un spēcīgāki.

 Vai Jūs saviem draugiem/paziņām ieteiktu studēt RTU LSZC, un kādēļ?

Es saviem draugiem ieteiktu studēt RTU Liepājas studiju un zinātnes centrā, jo šeit ir vislabākie pasniedzēji, individuāla pieeja, kura sniedz labāku informācijas izpratni.

 Kāda ir lielākā dzīves atziņa, ko Jums sniegušas studijas RTU LSZC?

RTU Liepājas studiju un zinātnes centrs man atver durvis uz manu iespēju pilno nākotni, kā arī sniedz sapratni par to, ko es zinu un kas vēl ir jāapgūst.

 Ko Jūs ieteiktu/vēlētos novēlēt citiem RTU LSZC studentiem?

Nevajag baidīties jautāt un uzzināt ko jaunu! Nav iespējama turpmāka izaugsme, ja cilvēks baidās. Vajag riskēt un darīt!

 Ko Jūs vēlaties novēlēt sev un citiem šajā sarežģītajā laikā?

Vajag saņemties un iet uz priekšu! Nedrīkst stāvēt uz vietas – vajag iet, darīt, mācīties un strādāt!